Test Swarm (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Text
fi: Teksti

en: Send
fi: Lähetä

en: Browser
fi: Selain

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Second
fi: Sekunti

en: Radios
fi: Radionapit
