Test Swarm (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Text
gu: લખાણ

en: Send
gu: મોકલો

en: Second
gu: સેકંડ
