Test Swarm (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Text
hr: Tekst

en: Send
hr: Pošalji

en: Browser
hr: Preglednik

en: Features
hr: Značajke
