Test Swarm (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Username
id: Nama pengguna

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Text
id: Teks

en: Send
id: Kirim

en: Browser
id: Peramban

en: Features
id: Fitur

en: Second
id: Detik

en: Radios
id: Radio
