Test Swarm (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Send
is: Senda

en: Second
is: Sekúnda
