Test Swarm (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Second
ka: წამი
