Test Swarm (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು
