Test Swarm (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Text
lv: Teksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Second
lv: Sekunde

en: Radios
lv: Radiopogas
