Test Swarm (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Development
mg: Fivoarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina
