Test Swarm (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: Send
mn: Илгээх

en: Browser
mn: Хөтөч
