Test Swarm (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Second
my: ဒုတိယ
