Test Swarm (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Text
nl: Tekst

en: Send
nl: Versturen

en: Second
nl: Seconde

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: API URL
nl: API-URL
