Test Swarm (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Second
ps: دوهم
