Test Swarm (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Text
pt: Texto

en: Send
pt: Enviar

en: Browser
pt: Navegador

en: Second
pt: Segundo

en: Radios
pt: Rádios

en: Not empty
pt: Não está vazio
