Test Swarm (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Send
ro: Trimite

en: Features
ro: Caracteristici

en: Second
ro: Secundă

en: Radios
ro: Butoane radio
