Test Swarm (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta
