Test Swarm (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Second
si: තත්පර
