Test Swarm (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Send
sk: Odoslať

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Second
sk: Sekunda
