Test Swarm (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Text
sl: Besedilo

en: Send
sl: Pošlji

en: Browser
sl: Brskalnik
