Test Swarm (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Send
te: పంపించు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Features
te: విశేషాలు

en: Second
te: క్షణం
