Test Swarm (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Send
th: ส่ง
