Test Swarm (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Send
be: Адаслаць

en: Browser
be: Браўзер

en: Features
be: Функцыі

en: Second
be: Секунда
