Test Swarm (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Benutzername

en: Development
de: Entwicklung

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Password
de: Passwort

en: Send
de: Senden

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Second
de: Sekunde

en: Radios
de: Optionsfelder

en: API URL
de: API-URL

en: Browser Version
de: Browser-Version
