Test Swarm (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Send
fa: ارسال

en: Browser
fa: مرورگر

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Second
fa: ثانیه
