Test Swarm (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Send
fr: Envoyer

en: Browser
fr: Navigateur

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Second
fr: Seconde

en: Radios
fr: Boutons radios

en: API URL
fr: URL API
