Test Swarm (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non
