Test Swarm (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Username
it: Nome utente

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Text
it: Testo

en: Send
it: Invia

en: Features
it: Funzionalità

en: Second
it: Secondo

en: Radios
it: Pulsanti di opzione
