Test Swarm (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Text
jv: Teks

en: Send
jv: Kirim
