Test Swarm (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
