Test Swarm (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Text
ta: உரை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Browser
ta: உலவி

en: Second
ta: வினாடி
