Test Swarm (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Text
tr: Metin

en: Send
tr: Gönder

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Features
tr: Özellikler

en: Second
tr: Saniye

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri
