Test Swarm (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Text
uk: Текст

en: Send
uk: Надіслати

en: Browser
uk: Браузер

en: Features
uk: Властивості

en: Second
uk: Другий

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Error connecting to server
uk: Помилка з'єднання з сервером

en: see http://drupal.org/node/811542
uk: див. http://drupal.org/node/811542
