Tether Stats (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Path
af: Pad

en: Statistics
af: Statistieke

en: disable
af: deaktiveer
