Tether Stats (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Total
ar: المجموع

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Clicks
ar: النقرات

en: Hour
ar: الساعة

en: disable
ar: تعطيل

en: Examples
ar: أمثلة

en: Element
ar: عنصر
