Tether Stats (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Hour
cs: Hodina

en: disable
cs: vypnout

en: Examples
cs: Příklady

en: Impressions
cs: Imprese

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity Id
cs: ID entity
