Tether Stats (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: enable
da: aktiver

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Total
da: I alt

en: Statistics
da: Statistik

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Day
da: Dag

en: Clicks
da: Klik

en: Hour
da: Time

en: disable
da: deaktivér

en: Examples
da: Eksempler

en: modules
da: moduler

en: Statistics settings
da: Indstillinger for statstik
