Tether Stats (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Title
de: Titel

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: enable
de: aktivieren

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: none
de: keine

en: settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: Total
de: Gesamt

en: Statistics
de: Statistiken

en: Include
de: Einschließen

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Day
de: Tag

en: Clicks
de: Klicks

en: Hour
de: Stunde

en: disable
de: Deaktivieren

en: Examples
de: Beispiele

en: modules
de: Module

en: Impressions
de: Seitenabrufe

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Entity Id
de: Entitäts-ID

en: Query String
de: Aufruf String

en: Chart Examples
de: Diagrammbeispiele

en: Statistics settings
de: Statistikeinstellungen
