Tether Stats (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: Hour
el: Ώρα

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Statistics settings
el: Ρυθμίσεις Στατιστικών
