Tether Stats (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Title
es: Título

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: enable
es: activar

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: none
es: ninguno

en: Name
es: Nombre

en: settings
es: configuración

en: Path
es: Ruta

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Hour
es: Hora

en: disable
es: desactivar

en: Examples
es: Ejemplos

en: modules
es: módulos

en: Element
es: Elemento

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity Id
es: ID de entidad

en: Statistics settings
es: Configuración de las estadísticas
