Tether Stats (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: disable
eu: ezgaitu

en: Examples
eu: Adibideak

en: modules
eu: moduluak
