Tether Stats (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: enable
is: virkja

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: none
is: eingin

en: Name
is: Navn

en: Path
is: Leið

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: disable
is: óvirkja
