Tether Stats (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: enable
fr: activer

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: none
fr: aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: settings
fr: paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Clicks
fr: Clics

en: Hour
fr: Heure

en: disable
fr: désactiver

en: Examples
fr: Exemples

en: Element
fr: Élément

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Statistics settings
fr: Paramètres des statistiques
