Tether Stats (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá
