Tether Stats (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: enable
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય
