Tether Stats (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: enable
hi: सक्षम

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: none
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: URL
hi: यूआरएल

en: Path
hi: मार्ग

en: Total
hi: कुल

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: disable
hi: अक्षम करना
