Tether Stats (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Hour
hu: Óra

en: disable
hu: letiltás

en: Examples
hu: Példák

en: modules
hu: modulok

en: Impressions
hu: Kattintások

en: Element
hu: HTML elem

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: View report
hu: Jelentés megtekintése

en: Query String
hu: Lekérdezési karaktersorozat

en: Statistics settings
hu: Statisztika beállításai
