Tether Stats (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ
