Tether Stats (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: enable
id: hidupkan

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: settings
id: pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Statistics
id: Statistik

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Day
id: Hari

en: Hour
id: Jam

en: disable
id: dimatikan

en: Examples
id: Contoh

en: Element
id: Elemen
