Tether Stats (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: enable
is: virkja

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Total
is: Samtals

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: disable
is: afvirkja

en: Examples
is: Dæmi

en: View report
is: Skoða skýrslu
