Tether Stats (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: enable
ja: 有効化

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Total
ja: 合計

en: Statistics
ja: 統計

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Day
ja: 日

en: Clicks
ja: クリック

en: Hour
ja: 時

en: disable
ja: 無効

en: Examples
ja: 例

en: modules
ja: モジュール

en: Impressions
ja: 表示

en: Element
ja: 要素

en: Statistics settings
ja: 統計の設定
